Dulkių ištraukimo įranga

visų tipų pramoninio apdirbimo procesams

Pramoninių vakuuminių sistemų įranga, pagaminta Švedijoje

Lengvai sumontuojamos LAJAC pramoninės vakuuminio valymo sistemos!

Svarbu užtikrinti švaresnę ir saugesnę pramoniną aplinką pirmiausia dėl higieninių priežasčių. Nešvarioje aplinkoje bakterijos dauginasi žymiai sparčiau. Nesveika ir nešvari darbo aplinka tiesiogiai susijusi su  darbuotojų sveikata, darbo našumo sumažėjimu, nešvariais gaminamais produktais ir nekokybišku staklių ir įrengimų darbu. 

Neefektyvūs valymo metodai, tokie kaip nuvalymas šepečiu, šlavimas ar dulkių nupūtimas paprastai tik trumpam išjudina dulkes ir nešvarumus. Lajac centrinė vakuuminė sistema su vakuuminiu siurbliu, filtru ir vamzdynu užtikrina ergonomišką, savalaikį ir nereikalaujantį didelių pastangų pramoninių patalpų valymą. Siurbimo taškų su vakuuminėmis žarnomis ir vožtuvais skaičius suprojektuojamas taip, kad visos patalpos vietos būtų lengvai išvalomos. PLUG"N"PLAY siurbimo įrenginys su filtru užtikrina nepriekaištingą sistemos veikimą. Savo partneriams padėsime projektuojant, parenkant reikalingą įrangą. Susisiekime telefonu ar e-paštu. Mes siūlome:


| Kruopštų vamzdynų, ventiliatoriaus ir filtro paskaičiavimą ir parinkimą.

| Platų sandėliuojamų gaminių ir įrangos pasirinkimą - viskas, ko reikia sumontavimui ir surinkimui vienoje vietoje.

| Saugus ir greitas pristatymas iš sandėlio per 24 val.

 

Spauskite, kad padidintumėte pav.

Nuoroda: Gaminiai ir įranga pramoninėms vakuuminėms sistemoms


Aukštos kokybės mūsų gamybos įrangą "Made in Sweden", kurią tiekiame, dirba tyliai, funkcionaliai, ją lengva instaliuoti, prižiūrėti.

Mūsų ergonomiška žarnos ritė HOSR lengvai sumontuojama ant sienos ar lubų. Ritę galima tiekti su ilgesne žarna ar atitinkančią ATEX reikalavimams. Žarnos ritė labai lengvai valdoma, yra su savaiminio išvyniojimo spyruokle ir vožtuvu su mikrojungikliu, kuris aktyvuoja siurbimo sistemą, kai reikia ir sustabdo, kai žarna nebenaudojama.

Lajac siurbimo įrenginių linija yra įvairių siurbimo galingumų, maksimalus iki aštuonių vartotojų dirbančių nepriklausomai vienas nuo kito. Pramoninis vakuuminis įrenginys OM/Optimuum yra pritaikytas 1-3 vartotojams dirbantiems tuo pat metu. Pramoninio dizaino ir tvirtos konstrukcijos įrenginys yra funkcionalus ir patikimas. OM turi sumontuotą orapūtę, lengvai valomą pritaikytą filtrą su lengvai ištuštinama talpa atliekoms. Pramoninis vakuuminis įrenginys OM gali būti tiekiamas kaip mobilus įrenginys.

Lajac  firmos galvanizuotas aukšto slėgio vamzdynas lengvai ir greitai sukomplektuojamas, nes yra sandėliuojamas: vamzdžiai, alkūnės, perėjimai, trišakiai, vožtuvai, vakuuminės žarnos ir priedai vakuuminio valymo sistemoms: grindų, staklių ar darbastalių nusiurbimo antgaliai. 

 

GAMINIAI IR ĮRANGA PRAMONINĖMS VAKUUMINĖMS SISTEMOMS