Atsisiųskite

paskutinius atnaujinimus

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Pirmiausia turite sutikti su sąlygomis.

LAJAC naujienos

Nauji LAJAC filtrai

2021-06-09

Mobilūs filtrai, grandininiai filtrai, kartridžiniai filtrai visokių tipų dulkių ištraukimo sistemoms.
Filtrai visoms pramonės šakoms, medienai, popieriui, plastikui, metalui ir t.t...

Mobilūs filtrai, grandininiai filtrai, kartridžiniai filtrai visokių tipų dulkių ištraukimo sistemoms.
Filtrai visoms pramonės šakoms, medienai, popieriui, plastikui, metalui ir t.t.. Susisiekite su mumis techninei konsultacijai.

Skaityti toliau
NAUJIENA! Lajac gamybos naujo dizaino žarnų ritės

2021-06-02

Su Lajac žarnų ritėmis pačios žarnos nesipainios po kojomis, negulės ant grindų ir išliks švarios. Turime Jums pasiūlyti 2 naujus ričių modelius - su ilgesne žarna ir žarnos ritę pagamintą pagal ATEX reikalavimus. Šiuo metu mūsų sandėlyje rasite ir ankstesnio modelio žarnų rites.

Su Lajac žarnų ritėmis pačios žarnos nesipainios po kojomis, negulės ant grindų ir išliks švarios. Turime Jums pasiūlyti 2 naujus ričių modelius - su ilgesne žarna ir žarnos ritę pagamintą pagal ATEX reikalavimus. Šiuo metu mūsų sandėlyje rasite ir ankstesnio modelio žarnų rites. Nuoroda į produkto puslapį.

Skaityti toliau
Lengvas pramoninės vakuuminės valymo sistemos sumontavimas

2021-06-01

Lengva sumontuoti pramoninę vakuuminę valymo sistemą. Nešvarioje aplinkoje daug greičiau plinta ir dauginasi bakterijos. Sveikatai kenksmingoje darbo aplinkoje išauga susirgimų ir infekcijų skaičius. Neefektyvūs valymo metodai, tokie ...

Lengva sumontuoti pramoninę vakuuminę valymo sistemą. Nešvarioje aplinkoje daug greičiau plinta ir dauginasi bakterijos. Sveikatai kenksmingoje darbo aplinkoje išauga susirgimų ir infekcijų skaičius. Neefektyvūs valymo metodai, tokie kaip valymas šepečiais, šlavimas ar tiesiog dulkių nupūtimas, tik išjudina dulkes ir nešvarumus. Todėl, laikantis higienos reikalavimų, gamybinėse aplinkose svarbu užtikrinti švarą ir saugą. Lajac centrinės vakuuminės valymo sistemos su vakuuminiais siurbliais, filtrais ir centrine vamzdynų sistema leis pasirūpinti gamybinių patalpų švara. Centrinėje vakuuminėje siurbimo sistemoje siurbimo taškus su žarnomis ar žarnų ritėmis galima sumontuoti taip, kad visos gamybinių patalpų vietos būtų tinkamai išvalytos. Toks patalpų išvalymo būdas yra ergonomiškas, visada lengvai pasiekiamas ir nereikalaujantis didelių darbuotojų pastangų. 

 
Visos vakuuminės siurbimo sistemos sumontuojamos lengvai ir greitai. Plug'n Play centriniai vakuuminiai įrenginiai įjungiami ir stabdomi vožtuvo signalu. Tokią sistemą lengva prižiūrėti ir aptarnauti.

Mes pasidalysime savo sukaupta patirtimi ir techninėmis žiniomis. Skambinkite telefonu arba rašykite el.paštu.

Siūlome:

| Kompetenciją ir žinias projektuojant vamzdynų sistemą, filtro ir ventiliatoriaus parinkimą.
| Didelius produktų kiekius sandėlyje - viskas, ko reikia, - vienoje vietoje.
| Greitą ir saugų  gaminių pristatymą  per 24 valandas. 

Skaityti toliau