Konsultavimas

ir techniniai sprendimai

Techniniai sprendimai

Lajac įmonė turi didelę patirtį techninėje dulkių ištraukimo, filtravimo, vakuuminio siubimo sistemų srityje. Pas mus dirba aukštos kompetencijos inžinieriai, konsultuojantys ir patariantys, kaip pasirinkti tinkamą įrangą, ventiliatorius, vamzdyno diametrus. 

Techniniai sprendimai su mūsų produktais ir sistemomis yra visose pramonės šakose:
Medienos apdirbimo, Popieriaus, Metalo, Plastiko, Tekstilės, Maisto, Žemės ūkio, Chemijos, Farmacijos pramonės šakose.

3 trumpi patarimai, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis centrinę vakuuminę sistemą. 

Kiek vartotojų vienu metu naudosis sistema?

Tas klausimas yra svarbus pasirenkant tinkamos galios vakuuminius siurblius, kad kiekviename siurbimo taške būtų užtikrintas reikalinga siurbimo galia. Projektuokite sistemą sumaniai - kuo ilgesnė žarna ir vamzdynas tuo didesni slėgio nuostoliai. Patalpų dydis apsprendžia vamzdynų ilgius, ir kokios galios siurblio reikės. Kad galėtume Jums patarti, mums reikės patalpų plano su pageidaujamais siurbimo taškais. 


| Kokia medžiaga bus siurbiama?

Sistemos pasirinkimas priklauso nuo siurbiamų atliekų, dulkių kiekio, pačios medžiagos, jos svorio ir tipo. Taip turime turėti omenyje medžiagos chemines savybas. Dulkių atskyrimą nuo oro (separaciją) dažnai rekomenduojama vykdyti 2-iem pakopom: su priešfiltriu - ciklonu, kai medžiagų kiekiai yra pakankamai dideli. Reikia atkreipti dėmesį ar dulkės yra sprogios. Šiuo atveju reikės rinktis ATEX sertifikuotą įrangą. Susisiekite su mūsų įmone konsultacijai apie ATEX sertifuoką įrangą.

| Ar papildysite sistemą patogiomis naudoti  žarnų ritėmis?

Jei yra naudojama kokia nors vakuuminė siurbimo sistema, mums reikėtų žinoti, vamzdyno ilgius, diametrus, kad galėtume pasiūlyti, kaip patobulinti esamą sistemą. Ritės su žarnomis labai patobulintų esamas sistemas. Lengvai naudojama ir valdoma ritė su žarna yra sumanus įrankis pramoninio valymo sistemose. Žarna nuo ritės lengvai išvyniojama, atgal save suvynioja spyruoklės pagalba. Su žarna sukomplektuotas vožtuvas, kuris aktyvuoja vakuuminio siurblio darbą, kai yra atidaromas. Kai žarna nebenaudojama siurbimui ir suvyniojama, votuvas išjungia vakuuminį siurblį. Papildomai reikia turėti omenyje, saugumo aspektą, nes žarnos gulinčios ant grindų gali sukelti nepatogumų, smulkius incidentus, ir greitai susidėvėti. Sistemoje galima sumontuoti bet kokį skaičių ričių su žarnomis. Nepamirškite priedų , siurbimo antgalių žarnoms: grindims, darbastaliams, kurie palengvins ir sutrumpins laiką skirtą darbo vietos išvalymui. Taip pat lengvai išvalysite sunkiai pasiekiamas vietas: vamzdynų viršutinę dalį, lovelius su kabeliais, ertmes grindyse ar suoluose. 

 

 

Mūsų techniniai konsultantai Jus pakonsultuos rūpimais klausimais.