Telefonas informacijai

+370 616 40 106

Ką mes darome


Lajac
turi specialių žinių, kokybiškus produktus ir užtikrina švarų ir kokybišką orą žmonėms, dirbantiems įvairiose pramonės šakose. Efektyviai naudodami ir taupydami energetinius išteklius, mes ir mūsų klientai kartu prisidedame prie globalaus aplinkosauginio mąstymo vystymo.

Darbas užterštoje aplinkoje yra kenksmingas žmogaus kvėpavimo takams, plaučiams, sukeliantis įvairias ligas, alergines reakcijas. Lajac turi sukaupęs ilgalaikę patirtį ir žinias apie produktus ir įrangą skirtą pramoninio oro filtravimo, dulkių ištraukimo ir vakuuminio valymo sistemoms. Lajac tiekia vamzdynus, žarnas, vožtuvus, ventiliatorius, filtrus, taškinio ištraukimo rankoves, aukšto slėgio ventiliatorius, vakuuminius siurblius, alyvos garų filtrus/separatorius ir ATEX įrangą.

Sritys, kuriose dirbame:

  • Dulkių, drožlių ištraukimas ir filtravimas
  • Suvirinimo dūmai
  • Alyvos garų separacija
  • Filtravimas ir ištraukimas sprogiose aplinkose


Mūsų Stiprybė ir Strategija

Mes pastoviai sunkiai dirbame, kad išlaikytume ir optimizuotume aukštą aptarnavimo lygį ir greitą tiekimo terminą. Tai visą laiką buvo LAJAC firmos stipriosios pusės. Lyderystė stiprinama sutelkiant dėmesį į reikalingus išteklius, kurie reikalingi pasirinktai strategijai užtikrinti. Gerai suplanuotas marketingo planas su aiškia sistema ir vizija yra pagrindas kuriant puikias darbo vietas motyvuotiems ir kvalifikuotiems darbuotojams.

Europoje LAJAC prekinis ženklas yra prioritetinis. Vieninga korporacinė verslo kultūra pasiekiama laikantis pagrindinių verslo standartų, sukurtų motininėje Švedijos įmonėje. 


Mūsų Rinkos

Lajac įmonės yra įkurtos Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Beniliukso šalyse, Prancūzijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje, Suomijoje ir Baltijos šalyse. Platus gaminių ir įrangos spektras ir specifinės žinios leidžia siekti savo tikslų: globaliai vystytis ir plėstis į naujas  rinkas, sutelkiant visą dėmesį į klientų poreikius ir reikalavimus. 

Nuo įsikūrimo pradžios LAJAC skyrė didelį dėmesį tiek gaminiams ir technologijoms, tiek ir darbuotojų profesiniam tobulėjimui. Esame vieni iš lyderių tiekiančių Europos rinkoms komponentus, skirtus aukšto slėgio vakuuminėms sistemoms, dulkių ištraukimo sistemoms, filtravimo sistemoms. Pramoniniai ventiliatoriai, filtrai įvairių rūšių dulkėms ir atliekoms, taškinio ištraukimo komponentai, filtrai ir separatoriai vakuuminėms siurbimo sistemoms.